.

.

WOLFBIKE Велосипедизам Gilet Спортски Windproof Облека Правец на грб Дише Велосипед Џерси Ракави Велосипедизам Рефлексивни Елеци

WOLFBIKE Велосипедизам Gilet Спортски Windproof Облека Правец на грб Дише Велосипед Џерси Ракави Велосипедизам

DEN 680.00
DEN 1359.36
-50 %
Достапност

Ние сме компанија се наоѓа во Кина и ние имаме силен тим за поддршка на трансакција и да се обиде да направи најдобра услуга за вас, во меѓувреме ние, исто така, поддршка на ОЕМ и трговија на Големо,За понатамошни информации,plz се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време! Купување Информации :
1. Ве молиме потврдете го трансакцијата одеднаш откако ќе добиете пакет. Повратни информации
Ние се стремиме да се направи секоја трансакција позитивно искуство и ќе стори сé што е можно да се поправи било каков проблем.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
wolfbike
Материјал:
Полиестер,Spandex
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Рефлексивни,Windproof,Водоотпорен
Број На Модел На:
BC230
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Спорт Тип:
Велосипедизам
Outerwear Тип:
Вест
Тип На Објект:
велосипедизам вест/ gilet/ дресови/ windcoat
Спорт Тип:
Велосипедизам, mtb велосипед, трчање, отворено спорт
Карактеристики:
Дише, Водоотпорен, Windproof
R

Производи во категоријата