.

.

Велосипедизам Ракавици Половина Прст Мажи Жени Лето Спортски Анти Лизга Велосипед Ракавица Гел Подлога Мотоцикл MTB Велосипед Ракавици Guantes Ciclismo

Велосипедизам Ракавици Половина Прст Мажи Жени Лето Спортски Анти Лизга Велосипед Ракавица Гел Подлога

DEN 160.00
DEN 188.64
-15 %
Достапност

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Прсти имаат вентилација дупки. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Целокупниот материјал е микрофибер. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние само брод да се потврди цел адреси. Кука & Јамка Ленти зглоб фиксна. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Боја : Жолта,Црвена,Сина,Сива
1 Пар на ракавици
1. Посебна триење влошки. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
100% Сосема нов и висок квалитет
Вовед :
Тоа се вклопува совршено за вашиот контрола на сите во еден исклучително носат-отпорни, компактен пакет
Половина прст дизајн го прави лесен за раце за смирено да ја здив природно, и ви држи кул
Мека издржлив материјал се зголемува удобноста и стисокот, и го намалува страна на непријатност и calluses
Карактеристики :
1.

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Перат
Тип:
Половина Прст
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Велосипедизам Ракавици
Материјал:
Бамбус Влакна,Микрофибер,Полиестер
боја:
Жолта,Сина,Црвена,Сива
Функција:
Супер Триење Дише Мрежа Посебна Триење Влошки
R

Производи во категоријата