.

.

widewins Бели Мажи Кратко Sleeve MTB Велосипед Дресови Лето Велосипед Спортски Блузи Полиестер Ropa Ciclismo Дресови Лето Велосипед 5003

widewins Бели Мажи Кратко Sleeve MTB Велосипед Дресови Лето Велосипед Спортски Блузи Полиестер Ropa Ciclismo

DEN 812.00
DEN 1027.68
-21 %
Достапност

Во пазувите на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење!
3 Џеб; Класичен 3 џебови на задната страна, лесно за задржување на предмети.
Дизајн & Cut; 3 D и лесна намали за да се намали тело rubing,поудобно и фитнес. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Alibaba ќе биде прифатена. според вашите предмети.
Внимание :
Големината на оваа џерси е помала од вообичаената. Последниот, ние сакаме вие ќе имате среќен шопинг
Политика на враќање
Ние гарантираме сите предмети се 100% нови состојба и висок квалитет,
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 14 дена од приемот, тој ќе биде заменет или наплата,врати предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени, превозот обвиненија и осигурување трошоци се неповратни.
Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~30.
Печати и мастило; Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш нема да згаснат.
pls бидат внимание дека : времето за Испорака е во голема мера зависи од трети лица за логистика и Царина.
Нормално превозот времето е од 18 до 30 дена. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.
Висок Квалитет на Патент; WIDEWINS прилагодено патент, поминаа илјадници пати тест на попуштат и заглавени во текот на возење.Ви благодариме!
Мало боја разлика може да постои под одредени околности, како што се на екран
резолуција на екранот варијација, различни осветлување на животната средина итн, што не е
се очекува да се гледа како на квалитетот на ова прашање.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Кашмир,Spandex,Памук
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Зима,Есен,Лето,На Пролет
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Краток
R

Производи во категоријата