.

.

Racmmer 2018 Про Велосипедизам Џерси Лето Mtb Облека Краток Велосипед Облека Maillot Cycliste Ropa Ciclismo Camisa Велосипед Комплет #DX-30

Racmmer 2018 Про Велосипедизам Џерси Лето Mtb Облека Краток Велосипед Облека Maillot Cycliste Ropa Ciclismo

DEN 640.00
DEN 1103.52
-42 %
Достапност

Ако Нешто се Направи Што не се Задоволни Или Лути,ве Молиме Контактирајте со Нас Директно Пред да Замине Повратни информации,Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да Ги Решаваат проблемите Додека не ги Задоволи. Ние Ќе Одговориме На Вашите Прашања Во Редот Што Се Добиени.
- КОНТАКТ - Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте Со Нас Слободно, Можете да Ни Порака Во Trademanager.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Бренд Име:
RACMMER
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Лето,На Пролет
Број На Модел На:
#DX-30
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Јака:
О Деколте
Место на Потекло:
Кина
R

Производи во категоријата