.

.

Racmmer 2018 Дише Велосипедизам Кратко Sleeve Џерси Лето Пролет машка Кошула Велосипед Трки Носат на Врвот Велосипедизам Облека #DX-35

Racmmer 2018 Дише Велосипедизам Кратко Sleeve Џерси Лето Пролет машка Кошула Велосипед Трки Носат на

DEN 640.00
DEN 1103.52
-42 %
Достапност


ДЕКОЛТЕ
Бренд Moden Дизајн
ЛИНИЈА НА ОБЛЕКА
На Линија На Облека Е Многу Мазна И Тесни,Сопствени Стандарди Како Меѓународната Корпорација
STITCHE
Крои Различни Ткаенини Заедно , H ave На Подобра Функционалност
ЗАДНИОТ ЏЕБ
Постојат Три Џебови На Задниот Дел На Облека,Ќе Може Да Се Стави Телефони,Шишиња Со Вода И Сите Работи Што Треба
ПАТЕНТ
Use Hidden Мазна Патент
HEMLINES
На Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На Дислокација
3 D Ергономски Намали
3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И Велосипед
Вратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн.Ако Ви се Задоволи Со Објектот, ве Молиме Љубезно им Помогне да се Остави Posive Повратни информации ( 5 Ѕвезди ) За Нас, Ова Е Добра Поддршка И Многу Важно За Нас
. Обично Ќе Брод во Рок од 7 работни дена Откако ја прими цел. Ние Ќе Одговориме На Вашите Прашања Во Редот Што Се Добиени.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Бренд Име:
RACMMER
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Џебови
Број На Модел На:
#DX-35
Сезоната:
Лето,На Пролет
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Јака:
О Деколте
Место на Потекло:
Кина
R

Производи во категоријата