.

.

Велика Британија 2017 Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Британија Велосипед Облека Maillot Ropa Ciclismo Брзо-Сува Велосипед Облека 5009

Велика Британија 2017 Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Британија Велосипед Облека Maillot Ropa Ciclismo

DEN 1093.00
DEN 1402.08
-22 %
Достапност


Повратни информации
Како што се нов член на Alibaba, па така, ние би сакале дека сите купувачи може да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации до нас,и ние ќе го оставам на исто да ви, Ако не satified со објектот, вие не треба да ни остави Неутрални или Негативни повратни информации до нас, можете да не контактирате преку е-маил, Alibaba messenger, или на МСН.
pls бидат внимание дека : времето за Испорака е во голема мера зависи од трети лица за логистика и Царина.
Нормално превозот времето е од 18 до 30 дена.
Ве молиме да ни оставите порака, да се советуваат една која ви се допаѓа.
големина" 2 XS-XS-S-M-L-XL-XXL-3 XL-4 XL-5 XL-6 XL/ Микс Големина.
Силиконски Полите; WIDEWINS логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро. според вашите предмети.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$26. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.
Внимание :
Големината на оваа џерси е помала од вообичаената.Ви благодариме!
Мало боја разлика може да постои под одредени околности, како што се на екран
резолуција на екранот варијација, различни осветлување на животната средина итн, што не е
се очекува да се гледа како на квалитетот на ова прашање. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Alibaba ќе биде прифатена.
Ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
Русија пријатели,pls се каже целосно име и презиме,според рускиот Postoffice Правила на примачи' име. Ние ќе ви помогне да ги реши сите прашања.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата