.

.

500ml Нерѓосувачки Челик Вакуум Термички Шише Унисекс Кафе Чај Изолирани Првенство Преносни Вода Контејнер Дом Канцеларија за Пиење Кригла

500ml Нерѓосувачки Челик Вакуум Термички Шише Унисекс Кафе Чај Изолирани Првенство Преносни Вода Контејнер

DEN 447.00
DEN 648.48
-31 %
Достапност

Ние само брод да се потврди цел адреси. Време На Испорака :
1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
1 X Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Шише
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Бренд Име:
SANGEMAMA
Број На Модел На:
изолирани Првенство
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Производство:
Вакуум Колби
Термо Изведба:
12-24 часа
Шише Тип:
Нормално
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
R

Производи во категоријата