.

.

BearCavalier 300ml Висок Квалитет Деца Вакуум Колби Со Силиконски Слама Нерѓосувачки Челик Деца Термос Кригла Термички Шише првенство

BearCavalier 300ml Висок Квалитет Деца Вакуум Колби Со Силиконски Слама Нерѓосувачки Челик Деца Термос

DEN 547.00
DEN 912.00
-40 %
Достапност


Нов Производ

Капацитет:
300ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ
Шише Тип:
вакуум
Термо Изведба:
6-12 часа
Број На Модел На:
G065
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Стомакот Првенство
Применливи Луѓе:
Деца
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
BEARCAVALIER
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
Капацитет:
300ml
R

Производи во категоријата