.

.

260ML Преносни Мини Симпатична Трева дизајн Кафе Вакуум Колби Термос Нерѓосувачки Челик Патување Лимон Пијат Шише за Вода Thermoses

260ML Преносни Мини Симпатична Трева дизајн Кафе Вакуум Колби Термос Нерѓосувачки Челик Патување Лимон

DEN 479.52
Достапност

Еден копчето за отворање. 5)Предметите ќе пристигне во текот на 60 дена по испорака( русија 90 дена,Бразил 120 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката. *Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Капацитет : 200ml/280ml Големина : 7. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Гаранција и Гаранција : *12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Држи вашиот пијат топла за околу 8 часа. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.260 ML Преносни Мини Симпатична Трева дизајн Кафе Вакуум Колби Термос Нерѓосувачки Челик Патување Лимон Пијат Шише за Вода Thermoses
Детали за производот Висок Квалитет Термос Опремен со безбедносни заклучување,двојно осигурување.

Капацитет:
260ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Обликот:
Директно Првенство
Број На Модел На:
1000991
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Шише Тип:
вакуум
Бренд Име:
BenRussell
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Луѓе:
Мажи
Термо Изведба:
12-24 часа
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата