.

.

320ML Симпатична Јагода Нерѓосувачки Челик Thermocup Изолација Вакуум Чаши Преносни Патување Кригла Термички Купот Дома Канцеларија

320ML Симпатична Јагода Нерѓосувачки Челик Thermocup Изолација Вакуум Чаши Преносни Патување Кригла Термички

DEN 453.00
DEN 655.68
-31 %
Достапност

На дното анти-пропадна силика гел дизајн ја зголемува триењето и не е лесно да се лизга. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Биде добра алатка за учениците и студентите и бела јака работници;
3. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.6 во висина 19cm/7.
Преносни Јагода Нерѓосувачки Челик Изолација Вакуум Чаши Home Office Подарок
Карактеристики :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 1 X вакуум првенство 1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Шише Тип:
вакуум
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Термо Изведба:
6-12 часа
сертификација:
CE / ЕУ
Применливи Луѓе:
Жените
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
вакуум првенство
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
VKTECH
Функција:
Порибено
Производство:
Вакуум Колби
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство
R

Производи во категоријата