.

.

Шише за вода 2017 Нови Овошје Шема Thermocup Нерѓосувачки Челик Термос Шишиња 350ML 500ML Отворено Вакуум Изолација Шише за Вода

Шише за вода 2017 Нови Овошје Шема Thermocup Нерѓосувачки Челик Термос Шишиња 350ML 500ML Отворено Вакуум

DEN 372.00
DEN 464.16
-20 %
Достапност

Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
Плаќање : Да платат за вашата цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу : 1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копче 2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница на Превозот : Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас. На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена). Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.Да Russion : e Packet испорака од Кина (10 до 30 работни дена) 2. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми. За нас : Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг! повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи http : //www.

Капацитет:
350ML, 500ML
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Термо Изведба:
6-12 часа
Бренд Име:
YiHAO
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Луѓе:
Жените
Број На Модел На:
AQW048-F
Обликот:
Директно Првенство
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Шише Тип:
Нормално
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
R

Производи во категоријата