.

.

1PC Пурпурна глина Термос Шолја Кригла Вакуум Чаши Нерѓосувачки Челик Termo изолирани Кригла Шише за Вода Thermoses вакуум колба КД 1479

1PC Пурпурна глина Термос Шолја Кригла Вакуум Чаши Нерѓосувачки Челик Termo изолирани Кригла Шише за

DEN 671.52
Достапност

Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.
Опис :
Член име : Вакуум Колби
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик лагер пурпурна глина
Боја : црвена,црна
Капацитет : 350ml
Единица тежина : околу 390g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.Ви благодариме за вашиот поддржува. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. На доделување на датум е 5-7 работни дена.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.

Капацитет:
350ml
боја:
Црна, Црвена
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,ФДУ
Термо Изведба:
0-6 часа
Шише Тип:
вакуум
Применливи Луѓе:
Мажи
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство
Производство:
Отворено Патување Првенство
Материјал:
Виолетова Глина
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
kd1479
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
R

Производи во категоријата