.

.

Транспарентен Двојно Изолирани Стаклени BottleStainless Челик Чај Филтер Чај Strainers Литургија Термички Стакло Чаши Здрав Чај Првенство Филџани

Транспарентен Двојно Изолирани Стаклени BottleStainless Челик Чај Филтер Чај Strainers Литургија Термички

DEN 988.00
DEN 1544.16
-36 %
Достапност


Материјал : Borosilicate стакло + храна-одделение пластика
Стил : Мода И Clssic
Шише Капацитет : 550 мл и 350 мл
Боја : Црна маска
Пакувањето вклучува : 1pc производ
Функција : 1.Убава, wearproof, практични, животната средина.еко-храна. 2.Нерѓосувачки челик обвивка,со висок квалитет,високи-температура отпорни,Безбедни и не се повреди на вашите раце. 3.можете да пиете топол чај вода во секое време ,Топлина -30-150 степен;Трајни топлина,издржливи.

Капацитет:
350ML, 550ML
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ
Бренд Име:
Strongwell
Шише Тип:
вакуум
Термо Изведба:
6-12 часа
Применливи Луѓе:
Мажи
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стакло Лагер Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
SW9091301
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Handgrip
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Colorheat зачувување:
8-12hours Или така
Colorname на дел:
Вакуум Колби
Тип:
Fliterbottle
ОДГОВАРА ЗА:
Бизнис ,Студенти ,Жени
Вакуум Колби:
термички првенство
Обликот:
Директно Првенство
R

Производи во категоријата