.

.

Нови 350mL Топла Продажба Куршум не ' Рѓосувачки Челик Патување Кригла Чај Вода Кафе Шише Колба Вакуум Термос Шолја -Злато/Бакар/Војска Зелена

Нови 350mL Топла Продажба Куршум не ' Рѓосувачки Челик Патување Кригла Чај Вода Кафе Шише Колба Вакуум

DEN 574.00
DEN 623.52
-8 %
Достапност


Спецификации :
Точка БР : QKY01115
Производ Материјал : Нерѓосувачки Челик
Производ големина : За 23. Заострување на плута и да го покрие насока на стрелките на часовникот кога пиење, притиснете го плута копчето за да се прелива вода. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Нерѓосувачки Челик Термос Шолја
ВАШИОТ НАЈДОБАР ИЗБОР!
. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме не го стави во близина на извор на топлина, да не влијае на функцијата.
Чистење метод :
1. Заострување на плута и да го покрие насока на стрелките на часовникот, во случај на истекување.,
Прашања кои имаат потреба од внимание :
1. На плута авто-заклучување на функцијата, директно затворете го поклопецот автоматски ќе се затвори.8 cm
Боја : Злато/Бакар/Војска Зелена
Капацитет : 350m L
Карактеристики :
1. Ве молиме избегне судир и да падне, така што нема да се скрши шише, влијае на топлина за зачувување на перформанси. Unscrew на плута ние може да се стави во големи парчиња мраз директно за складирање. ве молиме со умерена неутрален детергент за чистење, не користете кајгана или хлор почиста, па како да се избегне оштетување на производот. Одлична ладно и топлина зачувување ефект, се Задржи водата топла/ладна за 12 до 24 часа.

Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ
Шише Тип:
вакуум
Термо Изведба:
12-24 часа
Применливи Луѓе:
Мажи
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
куршум
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Куршум Термос Шолја
Производство:
Вакуум Колби
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
23.5*6.8cm
боја:
Злато/Бакар/Војска Зелена
кригла капацитет:
350ml
Тежина:
250g
Вакуум Колби Функција:
Задржи топло и чува ладно
Функција:
Висок квалитет на ѕид вакуум нерѓосувачки челик, лесен за чистење,анти fouling
Пакет Се Вклучени:
1 buc Вакуум Првенство
Пакување:
шише кутија
Подарок за:
Мажи
Количина:
1
R

Производи во категоријата