.

.

Спортови на Вода Шише Случај Изолирани Торба Neoprene Торбичка Носителот Ракав Покрие Превозникот за Кригла Шише Првенство 150*70mm

Спортови на Вода Шише Случај Изолирани Торба Neoprene Торбичка Носителот Ракав Покрие Превозникот за

DEN 191.52
Достапност

На рака може да ви помогне да се земе шише многу полесно. Тој е дизајниран за 500m L(17oz) Еден ѕидови од не 'Рѓосувачки Челик Спортски Шише и 350m L(12oz) Двојно ѕидови од не' Рѓосувачки Челик Шише кока-кола, тие се, исто така, се продаваат во нашата продавница . Целосно да се заштити вашиот шише површина од тоа да биде изгребани, стружење, истиснување и така натаму.
Answer : ___________________________ NOTE : Ова е шише ракав, шише за вода НЕ се вклучени. Лесен и удобен изолирана покрие, да ги задржи на температура од пиење, исто така, избегнувајте да горат вашата страна.
СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : Neoprene со вода-отвратителен слој Големина(Висина*Дијаметар) : Прибл.
КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% сосема нов и висок квалитет. Тој е направен од еластична neoprene, нејзината големина е за 150mm*70mm(Висина*Дијаметар). Дебелина 3мм еластичен neoprene изградба обезбедува сит се вклопуваат.76 инчи) Боја : Достапен во 4 бои, СИНА, ПОРТОКАЛОВА, ЦРНА и ВИОЛЕТОВА(Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи!) Нето Тежина : 28g(1oz)
КОМПАТИБИЛЕН ШИШИЊА :
ПАКЕТ СОДРЖИНА : 1*Neoprene Капак(шише за вода НЕ се вклучени)
СЛИКИ :
. Ве молиме проверете ја вашата шише големина пред да го купат. Совршен појавување на 500m L Еден ѕидови Спортски Шише и 350m L Двојно ѕидови Кокс Шише продаваат во нашата продавница.

Капацитет:
150x70 mm
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Применливи Луѓе:
Љубовници
Обликот:
Директно Првенство
Термо Изведба:
0-6 часа
Број На Модел На:
500ml
Производство:
Отворено Патување Првенство
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Шише Тип:
Нормално
Бренд Име:
Само Ware
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
neoprene
R

Производи во категоријата