.

.

Широк Устата Нерѓосувачки Челик Thermoses со Капак Термички Колба Држи Вода Топло или Ладно Вакуум Храна Тегла SH140

Широк Устата Нерѓосувачки Челик Thermoses со Капак Термички Колба Држи Вода Топло или Ладно Вакуум Храна

DEN 999.00
DEN 1315.20
-24 %
Достапност


Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас!
Точка име : Термички Колба,Храна Тегла држи вода/храна топло или ладно се Применуваат за : Отворено , Канцеларија, Училиште и така натаму Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик & храна одделение PP Капацитет : 800m L Fashion & Едноставен Дизајн. Лесно да се напие. Ве молиме да се грижи кога ќе се пие топла вода. Рака мие само.
Пред првата употреба, и колку што е можно побрзо по секоја употреба, измијте ги сите делови со топла, сапуница вода. Исплакнете сите делови темелно и оставете време да се исуши. Инструкции : 1.Ве молиме исчистете го внатрешниот пред да го користите производот. 2.За да бидете сигурни дека Изолација ефект,ве молиме infunde малку врела вода или ладна вода(Загреете ефект). 3.Ве молиме затегнување на купот на поклопецот кога ќе infunde вода. Ве молиме имајте во предвид : 1.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе се пие топла вода. 2.Ве молиме погледнете грижа кога детето употреба. 3.Ве молиме не греење на чаша(пожар,Микробранова Печка,и така натаму). 4.Ве молиме не infunde газирани пијалоци или млеко пијалаци. 5.Ве молиме не го чисти првенство во машина за миење садови. 6.Ве молиме не користете го обликот на објектот да се уништи производ.

Капацитет:
800ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ
Обликот:
Директно Првенство
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Шише Тип:
вакуум
Број На Модел На:
SX-SH140
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Термо Изведба:
12-24 часа
Применливи Луѓе:
Жените
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата