.

.

600ML Дете Термос Шишиња Вакуум Колба од не ' Рѓосувачки Челик Патување Литургија Отворено Спорт Изолација Тенџере Купот на Цртан филм Thermocup Termos

600ML Дете Термос Шишиња Вакуум Колба од не ' Рѓосувачки Челик Патување Литургија Отворено Спорт Изолација

DEN 1112.00
DEN 1389.60
-20 %
Достапност

600 ML Дете Термос Шишиња Вакуум Колба од не ' Рѓосувачки Челик Патување Литургија Отворено Спорт Изолација Тенџере Купот на Цртан филм Thermocup Termos
Ве молиме двојно проверете ја адресата што ви се предвидени,
Бидете сигурни дека тоа е целосна и точна,
Ве молиме имајте предвид дека купувачот е одговорен за
сите дополнителни царински давачки, давачки и даноци
за увоз во вашата земја.Транспорт е направено од страна на трети лица логистички компании, тоа е надвор од нашата контрола.
Ако сте бизнис, можеме да се откажат превозот
Купувачот Совети : (ве Молиме прочитајте ги следниве внимателно,ова е важно за вас)
1.Ние имаме повеќе од 95% од авто-слика,повеќе навистина ги одразуваат фактичката производот сам по себе,но светлината,снимање и други фактори кои би можеле да предизвикаат разлики помеѓу слики и објекти малку.Нашите производи не занает,но обичните производи,флеш,гребнатини,прашина и други мали дефекти во производот може да постои,за перфекционист или сложени производи, ве молиме да се купи внимателно;
. Транспорт време се погодени од временските услови,влијаат на возило аранжман,сообраќајни услови и други фактори,очекуваме време на испорака за референци;
4.,ве молиме според фактичката состојба;
3.

Бренд Име:
MLED
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термо Изведба:
6-12 часа
Производство:
Децата Првенство
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Стомакот Првенство
Број На Модел На:
детето термос
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Шише Тип:
вакуум
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Луѓе:
Деца
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,SGS
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
деца термос колба материјал:
Внатре 304 надвор од 201
термички првенство колба Место на Потекло:
Yongkang
Термо Изведба:
6-12 часа термос дете
Thermocup стил:
Цртан филм симпатична термос колба
garrafa termica Боја:
Црвена, жолта, кафена, сина
termoscapacity:
600ML thermoses
R

Производи во категоријата