.

.

Висок Квалитет 350ml 500ML Креативни Нерѓосувачки Челик Термос Кафе Кригла Куршум Вакуум Колба Првенство Патување Пијат Шише Бесплатен превозот

Висок Квалитет 350ml 500ML Креативни Нерѓосувачки Челик Термос Кафе Кригла Куршум Вакуум Колба Првенство

DEN 528.00
DEN 959.04
-45 %
Достапност

За Повратни информации : Ние се надеваме да ја добиете вашата 5 ѕвездички,Вашето задоволство е движечка сила за нас.Ние ќе брод од редот рок од 48 часа по добивме вашата исплата.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
Храна-одделение пластика делови, 100% BPA Free, антибактериски обработка, животната средина и здравјето.Бесплатен превозот за E-пакет & Кина Пост Воздух Mail & Продавачот за Испорака Метод и курирската служба DHL.

Капацитет:
350ML, 500ML
боја:
Злато, Бакар, Војска Зелена
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ
Термо Изведба:
6-12 часа
Број На Модел На:
0703048
Применливи Луѓе:
Мажи
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Шише Тип:
Рака Притискање Тип
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
yllo olly
Обликот:
куршум
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
Капацитет:
350ml & 500ml
боја:
Армијата зелената боја, Злато, Бакар
Количина:
1 Парче
Место на Потекло:
Кина
Примена:
Патување
Функција:
се земе во вода
Функција:
Моден
Тип:
термос шишиња
Тежина:
300ml
R

Производи во категоријата