.

.

Германија Квалитет Француски Стил Вакуум Колба Конусна Дизајн Со Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Вакуум Термос Литургија Бесплатен Превозот

Германија Квалитет Француски Стил Вакуум Колба Конусна Дизајн Со Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик

DEN 1891.00
DEN 2908.80
-35 %
Достапност


8347354839144814
Боја : Сребрена
Материјал : Нерѓосувачки Челик
1 L Големина : 21.5*14.5 cm
1.5 L Големина : 28.5*14.5 cm
2 L Големина : 30.5*17cm
Одржување на Топло Време : 12-24hours

Капацитет:
901-1000ml, 1-1.5 L, 1.6-2L
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Шише Тип:
вакуум
Термо Изведба:
12-24 часа
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Стомакот Првенство
Број На Модел На:
766
Бренд Име:
Feeyue
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
R

Производи во категоријата