.

.

Нова Мода од не ' Рѓосувачки Челик Изолација Првенство Патување Вакуум Чаша Вода Шише 500ml SH87

Нова Мода од не ' Рѓосувачки Челик Изолација Првенство Патување Вакуум Чаша Вода Шише 500ml SH87

DEN 583.00
DEN 767.04
-24 %
Достапност


Ве молиме да се грижи кога ќе се пие топла вода.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Компатибилен : Вода(Мраз или топла) ,Кафе,Сок ,кока Кола,Чај,Млеко ,и така натаму. Нашата цена е не вклучувајќи царинските давачки и други вашата локална трошоци. Ние ќе го испратите вашиот објект од експрес компанија која сте одбрале,времето за испорака зависи од express компанија.Ве молиме не греење на чаша(пожар,Микробранова Печка,и така натаму). Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.Ве молиме не користете го обликот на објектот да се уништи производ.Ако објектот не може да се работи во ред, ве молиме проверете два пати за да се потврди дека објектот е неисправен и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник побрзо, да ги споделите со нас Детални Проблем , ние ќе се потрудиме да ви послужи.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе се пие топла вода. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број во ЗАЧУВАМ(Alipay) адреса белешки за безбедно 5.За да бидете сигурни дека Изолација ефект,ве молиме infunde малку врела вода или ладна вода(Загреете ефект). Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата.

боја:
Црна, Сина, Жолта, Розова
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
SPXU
Обликот:
Директно Првенство
Термо Изведба:
0-6 часа
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Шише Тип:
вакуум
Број На Модел На:
SX-SH87
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Луѓе:
Мажи
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Четири Бои
Капацитет:
500ml
R

Производи во категоријата