.

.

350ml 500ml Thermoses Кригла Супер Херои Нерѓосувачки Челик Автомобил Вакуум Колба за Статистика Кафе Првенство Возило Шише Патување Термос Деца Подарок

350ml 500ml Thermoses Кригла Супер Херои Нерѓосувачки Челик Автомобил Вакуум Колба за Статистика Кафе

DEN 427.00
DEN 837.12
-49 %
Достапност


Здраво , Пријател, Добар ден ! Добредојдовте на Нашата Продавница, Овде Ќе се Добијат Најдобри Производи,Повеќето Милостив Услуги и Најбрзиот Превозот. Ви благодариме ! 1. Полно Име Ве Молам ! Особено за руски и Латвија, Ако не, Вие не Ќе го Добиете Вашите производи. 2. Повратни информации! Ве молиме да Дадете 5 Ѕвезди и Позитивни Коментари ако се Задоволни, ако е така, Ќе Уживате Повеќе Изненадување и Попуст. Ви благодариме ! 3. Веб-сајтот За тоа Како да се Плати со Цел : 350ml 500ml Thermoses Кригла Супер Херои Нерѓосувачки Челик Автомобил Вакуум Колба за Статистика Кафе Првенство Возило Шише Патување Термос Деца Подарок Опис : Капацитет : околу 350 ml / 500 ml
Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик + Храна Одделение PP
Димензии : Дијаметар : Околу 6.5 СМ, Висина : околу 22.5 CM ( 500 ml ), 270 g / pc
Дијаметар : Околу 6.5 СМ, Висина : околу 17.5 CM ( 350 мл ), 238 g / pc Термички ефект : 8 часа (повисока температура на Водата од 40 степени)
Четири Стилови : SPIDER MAN КАПЕТАН АМЕРИКА ЛИЛЈАК ЧОВЕК ФЛЕШ СУПЕР ЧОВЕК, ве Молиме изберете вашиот омилен стил Пакет се Вклучени :
1 * Вакуум Термо Колба

Капацитет:
350 мл, 500 ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Шише Тип:
вакуум
Термо Изведба:
6-12 часа
Број На Модел На:
Drinkware-563
Применливи Луѓе:
Мажи
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
R

Производи во категоријата