.

.

YiHAO500ml Висок Квалитет шише за вода спорт директни drinnking мода стакло возрасни качување краток crative шише за вода

YiHAO500ml Висок Квалитет шише за вода спорт директни drinnking мода стакло возрасни качување краток

DEN 465.00
DEN 663.84
-30 %
Достапност

За нас : Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин. Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака.com/store/1150122
.
dianxiaobao_1
Плаќање : Да платат за вашата цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу : 1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копче 2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница на Превозот : Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата. На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена). Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува. Повратните информации : 1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови. Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг! повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи http : //www. Нема мамење,се само фер тргување. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Да Russion : e Packet испорака од Кина (10 до 30 работни дена) 2.

Капацитет:
500ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Шише Тип:
вакуум
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Термо Изведба:
6-12 часа
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Број На Модел На:
AQW165
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Луѓе:
Љубовници
Бренд Име:
YiHAO
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Производство:
Отворено Патување Првенство
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство
R

Производи во категоријата