.

.

Нерѓосувачки челик големи мојот термос шишиња потоплите термос изолирани шише за вода 1500ML 2000ML

Нерѓосувачки челик големи мојот термос шишиња потоплите термос изолирани шише за вода 1500ML 2000ML

DEN 2326.00
DEN 2736.00
-15 %
Достапност


КАРАКТЕРИСТИКИ :
Нерѓосувачки челик големи мојот термос шишиња потоплите термос изолирани шише за вода 1500 ML 2000 ML
ПЛАЌАЊЕ : 1. Alipay е прв метод на плаќање, ако треба и други начини на плаќање PLS контактирајте со нас. 2. Плаќањето треба да бидат средени во 5 дена или цел може да биде затворена. ПРЕВОЗОТ : 1. Овој објектот е БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во светот од страна на Пост Воздух Mail. 2. Тоа може да пристигне во повеќето адреса во 12-30 работни дена од Пост. За некои земји може до 30 работни дена. 3. Ние го прифаќаме Изразат која може да заврши испорака во 3-10 дена, како што се FEDEX, DHL, EMS, ТНТ, UPS-от, итн . ДРУГИ ПОЛИТИКИ : 1. Сите Предмети ќе биде потпишан помалку од 15 ДОЛАРИ на сметка. 2. Ние не сме одговорни за било обичај должност & увоз доход. 3. За проблеми со квалитетот на предмети, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање во рок од 15 дена по испорака. 4. Сериозни Купувачи Само!!! Pls проверете ги сите детали пред ставање на налози.

Капацитет:
1500ML, 2000ML
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Шише Тип:
вакуум
Термо Изведба:
24-36 часа
Функција:
Еко-Пријателски
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Стомакот Првенство
Број На Модел На:
SH12124
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
R

Производи во категоријата