.

.

Пинк Преносни Вакуум Колби 220ml Нерѓосувачки Челик Термички Шише За Чај Thermocup Termos Изолирани Првенство Термо Кригла Термос

Пинк Преносни Вакуум Колби 220ml Нерѓосувачки Челик Термички Шише За Чај Thermocup Termos Изолирани Првенство

DEN 423.00
DEN 651.36
-35 %
Достапност


8347354839144814
Информација за производот :
Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик+PP
Капацитет : 220ml
Големина : 12 X7.5cm
Боја : покажува како на слика
Одржување на топло време : 6-12 часа

Капацитет:
220ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Шише Тип:
вакуум
Термо Изведба:
6-12 часа
Број На Модел На:
B154
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство
Бренд Име:
Feeyue
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
R

Производи во категоријата