.

.

500ml Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Кафе Термос Пехари и Чаши Термички Шише Thermocup Мода Гимнастик Вакуум Колба

500ml Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Кафе Термос Пехари и Чаши Термички Шише Thermocup Мода Гимнастик

DEN 623.04
Достапност

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Гаранција и Гаранција : *12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. Пратката 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 5)Предметите ќе пристигне во текот на 60 дена по испорака( русија 90 дена,Бразил 120 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Капацитет:
500ml
боја:
Црна, Бела, златна
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Термо Изведба:
0-6 часа
Шише Тип:
вакуум
Термос Материјал:
Железо
Применливи Луѓе:
Мажи
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
BenRussell
Обликот:
Директно Првенство
Број На Модел На:
1000644
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
R

Производи во категоријата