.

.

450ml Термички Термос Шолја Вакуум Колба Топлина Вода, Чај Кригла Филџани Кафе Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Колба Термос Патување Првенство

450ml Термички Термос Шолја Вакуум Колба Топлина Вода, Чај Кригла Филџани Кафе Изолирани од не ' Рѓосувачки

DEN 709.00
DEN 815.52
-13 %
Достапност

450ml Термички Термос Шолја Вакуум Колба Топлина Вода, Чај Кригла Филџани Кафе Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Колба Термос Патување Првенство
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Со чај infuser : направи да уживате во чај во секое време,било каде.
Со не ' рѓосувачки челик 304 материјал : BPA-Free,Еко-Пријателски,Безбедно,Здрав за употреба.
Со изолирани дизајн : Долго време да се задржи вашата вода или топло кафе и течење-доказ.
Најдобро за : Мажи, Жени,Деца( одличен подарок за вашите семејства и пријатели).
Одговараат за кои Сезона : Пролет,Есен,Зима.
Опис :
Стил : Мода, Модерна
Термо Изведба : 6-12hours
Метал Тип На : Нерѓосувачки Челик (304
Боја : Црна, Сребрена, Шампањ,Црвена,Сина,Виолетова,Бела,Розова
Капацитет : 450ml
Тежина : 425g
Големина : 6.5*23cm/2.55*9.05 инчи
Пакетот вклучува :
1x термос шолја

Капацитет:
450ML
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,SGS
Шише Тип:
вакуум
Термо Изведба:
6-12 часа
Бренд Име:
MLED
Применливи Луѓе:
Мажи
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
garrafa termica
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
Бруто тежина:
На 0,4 kg
термос капацитет:
401ml-500ml
Termos материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
термо кригла боја:
Сив коњ, црн коњ, сина коњ, сина коњ, бела, розова , виолетова
Се применува објекти:
Машки, Женски, Деца
thermoses Бојата 2:
црна, чиста сина, чиста сина чиста бела, розова, црвена, виолетова
Холдинг Време:
6 часа (вклучувајќи) - 12 часа (не вклучувајќи)
Изолација извршување опис:
6 часа 55 C или повисока
Купот капацитет вредност:
450ML thermocup
R

Производи во категоријата