.

.

300ml Деца Вакуум Колби Со Силиконски Слама Нерѓосувачки Челик Деца Термос Кригла Термички Шише Thermocup

300ml Деца Вакуум Колби Со Силиконски Слама Нерѓосувачки Челик Деца Термос Кригла Термички Шише Thermocup

DEN 912.00
Достапност


Капацитет:
300ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Шише Тип:
вакуум
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Термо Изведба:
6-12 часа
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Бренд Име:
BearKnight
Применливи Луѓе:
Мажи
Обликот:
Стомакот Првенство
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
G065
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Производство:
Вакуум Колби
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Капацитет:
300ml
R

Производи во категоријата