.

.

500ML Патување Кригла Чај, Кафе, Вода Вакуум Првенство Термос Шишиња од не ' Рѓосувачки Челик Црна

500ML Патување Кригла Чај, Кафе, Вода Вакуум Првенство Термос Шишиња од не ' Рѓосувачки Челик Црна

DEN 417.60
Достапност

Ве молиме бидете сигурни дека вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр. Ние би можеле да испрати пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме! Ви благодариме!
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ние имаме свои фабрики да surpport нашата голема продажба.Таму е отворен за заклучување на капак,кои се спречи истури вода (До : Код,Долу : Отклучување)
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашето целосно име и презиме, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме кога плаќање;
Внимание За Сите Пријатели од целиот свет :
1. Па ние секогаш може да ви понудат Врвен квалитет но, Конкурентна цена ;
3. 24 Часа услуги на клиентите . Ако имате било каков проблем , pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворањето спор или напуштање на негативен фидбек.
Сите во Сите , Било questiones, ве молиме слободно контактирајте со нас! : )
.Капацитет : 500 ML
5.Одличен подарок за Студентот, пријатели и себе си
4. Топлина зачувување време : Околу 5 часа
Пакетот вклучува :
1 x Преносни Шише за Вода
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Големина : L*H/6.

Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Термо Изведба:
0-6 часа
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
KANGZHIYUAN
R

Производи во категоријата