.

.

ORZ 2L Термос Шишиња од не ' Рѓосувачки Челик Teapot Вакуум Колби Термо Топла Вода во Шише Изолирани Кафе Чај Вакуум Carafe

ORZ 2L Термос Шишиња од не ' Рѓосувачки Челик Teapot Вакуум Колби Термо Топла Вода во Шише Изолирани

DEN 1413.00
DEN 2140.80
-34 %
Достапност


Со двоен ѕид од не ' рѓосувачки челик, го задржува течности топла или ладна повеќе од 12 часа се изградени. Спиралата отворите капакот дизајн ја зголемува топлина зачувување перформанси, спречува истекување. Тоа е голема уста отворање прави пополнување и лесно чистење; тоа дури и може да се користи со мраз за екстра ладно освежување. Тоа е надворешно тело останува студена на допир кога исполнет со топли течности и е кондензација-бесплатно со ладни пијалаци. Удобно се справи со дизајн е направен за една рака фрлаат со едноставно им помогнам на копчето за ослободување. Дното конкавни и конвексни дизајн, зголемување на триење, не се лизга. Совршен за дом, канцеларија или деловна употреба.

Капацитет:
2L
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Обликот:
Стомакот Првенство
Бренд Име:
ORZ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Шише Тип:
вакуум
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Термо Изведба:
12-24 часа
Број На Модел На:
200064
Применливи Луѓе:
Жените
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
функција 1:
Термо Jug Топлина Литургија, Вакуум Изолирани Carafe
функцијата 2:
Вакуум Изолирани Тенџере, Термос Шишиња
Функција 3:
Кафе, Чај, Млеко Пијалоци Термос Колба
Функцијата 4:
термос шише за вода
Пакети:
1 x 2L Нерѓосувачки Челик Термос Колба
R

Производи во категоријата