.

.

380ml Thermoses Шолја Кафе Колега од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Вакуум Колба за Статистика Кафе Возило Шише Патување Термос Божиќ Подарок

380ml Thermoses Шолја Кафе Колега од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Вакуум Колба за Статистика Кафе

DEN 563.00
DEN 839.52
-33 %
Достапност


Капацитет:
380ml
боја:
Сребро.
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,SGS
Број На Модел На:
М-OS-C0020
Шише Тип:
вакуум
Бренд Име:
pandapark
Термо Изведба:
12-24 часа
Применливи Луѓе:
Мажи
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
Големина:
175*80MM
Капацитет:
380ml
Тежина:
250G
Feather1:
Издржливи 304 од не ' рѓосувачки челик внатрешни работи
Feather2:
Пијат капакот отворен со push копчето леснотијата
Feather3:
Дното останува кул кога содржат топла вода
Feather4:
светлина
Feather5:
КАФЕ ДРУГАР
Стил:
Повик,Мода,Цртан Филм
Ocation:
Автомобил,Дом,Канцеларија,Патување
R

Производи во категоријата