.

.

ANJIALT Жена Нерѓосувачки Челик Термос Вакуум Колба Garrafa Termica Thermocup 500ml Патување Термички Кригла Чај Кафе Изолација Првенство

ANJIALT Жена Нерѓосувачки Челик Термос Вакуум Колба Garrafa Termica Thermocup 500ml Патување Термички

DEN 576.00
DEN 719.52
-20 %
Достапност

ANJIALT Жена Нерѓосувачки Челик Термос Вакуум Колба Garrafa Termica Thermocup 500ml Патување Термички Кригла Чај Кафе Изолација Првенство
1 00% Сосема Нов , Прекрасен подарок за жена
Функција
1.Оваа чаша течење-доказ дизајн, препорачливо е во торба.
2.Друг дел чаша со топла функција (околу 6-12hours), погоден за Деца , Жена
3.Термички ефект : 100°c,по 12hours ,може да се чуваат над 35°c во лето, а над 35°c по 6 часа, во зима
4.Обично нови првенства ќе има мала мирис ,ние ќе испрати чај топката во тоа да се отстрани мириса .
5.304 од нерѓосувачки челик, внатрешно,да се избегне на unhealthful хемиски супстанции кога го користите под висока температура.
6.Свежи, кратка ,здрави се нашите чаши посебна карактеристика различни со други чаши.
Информации за производот
Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик+храна одделение pp+силика гел
Бруто Тежина(за) : 380g
Капацитет : 500ml Капацитет ќе имаат одреден лебдечки, ве молиме да се разбере
Пакет Се Вклучени :
1 x Термос Шолја

Капацитет:
500ml
Бренд Име:
ANJIALT
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термо Изведба:
6-12 часа
Производство:
Вакуум Колби
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
куршум
Број На Модел На:
термо првенство
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Шише Тип:
вакуум
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Луѓе:
Жените
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
термос боја:
Портокалова, Сина, Зелена, Розова
Категорија На Производ:
вакуум првенство
материјал квалитет:
Нерѓосувачки Челик
топлинско-изолациски сопственост:
6-12 часа
Стил:
отворено за патување кригла
јачина:
350ML,500ML
R

Производи во категоријата