.

.

Супа Тенџере 1000ml 304 од не ' Рѓосувачки Челик Храна Контејнер Braised Beaker Термички Каша Ручек Тенџере Изолација Вакуум Тенџере Ручек Кутија

Супа Тенџере 1000ml 304 од не ' Рѓосувачки Челик Храна Контејнер Braised Beaker Термички Каша Ручек Тенџере

DEN 1272.00
Достапност

Одговараат за : Возрасни,Студентите,Туристички,Спортски,Училиште,Градинка,Градина,Канцелариски и така натаму. Не го готви со пан. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Функција : 1.Ние и ветуваме ќе ви помогне да го решите веднаш.Пари објавени за нас откако ќе се потврди на испорака. Дизни бренд лиценцирање,100% автентични. Дезинфекција: Додадете сол или оцет, кафе со вода, исплакнете после 5 минути.Откако ќе го откажаа нарачката,Aliexpress систем ќе ви вратат во рок од 7-12 дена.Добредојдовте На Горниот продавница : Нашата Фабрика се фокусира на производство на најдобар квалитет на Вакуум првенство, особено за производство на Дизни првенство за Дизни Кина.Во светот Превозот, Освен некои земји и APO/FPO. Не се стави во микробранова печка.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto, TEF, Безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Przelewy24, мобилен телефон за рускиот јазик (МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), American Express. Answer : ___________________________ Note : Измијте со топла вода за прв пат. Drinkware Тип : Вакуум Колби & Шише Термос/100% Сосема нов висок квалитет на топлинска храна сад. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.Термички ефект : 100°c,по 12hours ,може да се чуваат над 35°c во лето, а над 35°c по 6 часа во текот на зимата.Ако враќа за квалитетот на производот проблеми, ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние прифаќа Paypal,Visa/Master Card/Маестро,преведување,Web Money, Yandex. Не се стави во машина за миење садови.

Капацитет:
1L
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,ФДУ
Шише Тип:
вакуум
Функција:
Бизнис,Голем капацитет,Еко-Пријателски,Порибено,Преносни
Бренд Име:
еден
Термо Изведба:
12-24 часа
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Луѓе:
Жените
Број На Модел На:
GYBL439
Производство:
Отворено Патување Првенство
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
фатете
Текстурата на материјалот:
304 од не ' Рѓосувачки челик+Храна одделение PP
Функција:
Порибено,Преносни,Еко-Пријателски
Произведени од страна на:
Кина
Име:
вакуум првенство
Големина:
10.5*10.5*21.5cm
Капацитет:
1000ml
Пакет Се Вклучени:
1 x Вакуум првенство
Соодветна возраст:
Туристички,Спортски,Училиште,Градинка,Отворен Простор,Канцеларија
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Изолација Време:
8-12H
R

Производи во категоријата