.

.

Автомобил Кафе Термос Кригла Креативен Вакуум Колби Домашна Кујна Изолирани Термос Патување Пијат Шише За Кафе со Слама 500ml

Автомобил Кафе Термос Кригла Креативен Вакуум Колби Домашна Кујна Изолирани Термос Патување Пијат Шише

DEN 763.00
DEN 1387.20
-45 %
Достапност

Ви благодариме!Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за
нова. 15-22 дена да пристигнат. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи
ситуацијата. Western Union
П : Колку чини да брод на нашата земја?
A : Пакет Помалку од 2kg , ние ќе брод од страна на Chian Пост Воздух Mail или Epacekt бесплатен превозот во Повеќето земји,и пакет над 2kg ,купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена.
П;постои ary следење на број на мојот објект
A : Да , ние ви ја испраќаме на секој ред со нивниот следење на број ,и можете да одите на веб-сајт за следење од себе и ние, исто така може да ви помогне да ги пратите . Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога
ќе добиете предмети во кои се различни од опис.
Предмети се испраќаат од Кина, Воздухот Mail ,Достигнувајќи повеќето земји whitin 10-60 работни дена
Времето за испорака зависи од desitination и други фактори,тоа може да потрае до 20 бизнис days There многу видови на плаќање ќе можете да изберете во Aliexpress.
-Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе
добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.

Капацитет:
500ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Шише Тип:
вакуум
Термо Изведба:
12-24 часа
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Луѓе:
Љубовници
Обликот:
Директно Првенство
Број На Модел На:
ZM00244
Бренд Име:
RonWei
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
боја:
како на сликата покажува
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челици
Капацитет:
500ml
Drinkware Тип:
вода првенство
Стил:
Спорт Шише За Вода
Обликот:
Со Капак
Тежина:
340g
функција 1:
Thermoses За Кафе
функцијата 2:
Нерѓосувачки Челик Thermoses
Функција 3:
500ml thermoses првенство
R

Производи во категоријата