.

.

Креативни Изолирани Првенство Thermoses Цртан Филм Божиќ Рогови На 304 Нерѓосувачки Челик Вакуум Двојна Изолација Стомак Првенство Божиќ Подарок

Креативни Изолирани Првенство Thermoses Цртан Филм Божиќ Рогови На 304 Нерѓосувачки Челик Вакуум Двојна

DEN 590.00
DEN 984.00
-40 %
Достапност


Име На Производ : Креативни Изолирани Кригла Цртан Филм Божиќ Рогови На 304 Нерѓосувачки Челик Вакуум Двојна Изолација Купот На Стомакот Стомак Првенство Божиќ Подарок
Тип: Цртан Филм
Големина :19.5*7cm
Тежина :0.22 kg
Капацитет:260ml
Материјал :304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Боја:Црвено Жолта Bule

Капацитет:
260ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Број На Модел На:
003
Шише Тип:
вакуум
Производство:
Децата Првенство
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Термо Изведба:
12-24 часа
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Стомакот Првенство
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Луѓе:
Деца
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
querida
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име на производ:
вакуум првенство
Тежина:
about220g
боја:
Црвена,Bule,Жолта
R

Производи во категоријата