.

.

1pc 220v 920w комерцијални сладолед конус печење фен хрупкави сладолед конус сладолед јајце тек на кожата вафли производител

1pc 220v 920w комерцијални сладолед конус печење фен хрупкави сладолед конус сладолед јајце тек на кожата

DEN 3096.00
DEN 3259.20
-5 %
Достапност


1pc 220v 920w комерцијални сладолед конус печење фен хрупкави сладолед конус сладолед јајце тек на кожата вафли производител
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
сликата покажува
Опис

боја:
сребрена
Бренд Име:
ZJMZYM
Моќност (W):
800-1000W
Број На Модел На:
G272
Заменлив Плочи:
вафли производител
Функција:
Прилагодливи Термостат
сертификација:
Други
број:
G272
Материјал:
Железо
моќност:
920w
Големина:
240*200*160mm
Работната способност:
2kg/h
Напон:
220v
Примена:
Храна
Нето тежина:
Од 21kgr.
Име:
Хрупкави машина
R

Производи во категоријата