.

.

USB Флеш Диск Прекрасна Шарени Еднорог Пен-вози 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB Pendrive Коњ USB 2.0 128GB Меморија USB Стик

USB Флеш Диск Прекрасна Шарени Еднорог Пен-вози 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB Pendrive Коњ USB 2.0 128GB Меморија

DEN 285.00
DEN 327.84
-13 %
Достапност

Ние поддршка капка превозот за некои дистрибутери со Кина Пост Регистрирани Airmails, ние треба потпише договор за соработка. но ве молам запомнете, ние не прифаќаме спор во рок од ветената датумот на породување . Колку време е потребно за мојот пакет за да се дојде ако јас го користам Ali Express на Превозот? Ова зависи од тоа која опција ќе choos
На пакети кои се испраќаат со Ali Express Стандард Превозот се земе помеѓу 15 до 45 работни дена, а Премиум пратки има околу испорака
време од 7 до 15 работни дена.5 V од USB порт
5. Ова Пониска Вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.Оперативен Temp : -10 до +55 Deg. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдена.85 GB
16 GB = приближно 14. Информациите ќе бидат ажурирани во рамките на 5-7 дена по продавачот е испратен пакет. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Од тука, може да бидете сигурни дека вашиот пакет е испратена на време и ние ќе ја додадете на следење на информации кон вашата цел детали, така што ќе можат да се следат
вашиот пакет кога и каде сакате. Оди да се
2.com ќе го објави пари за нас.4 или понова верзија
7.Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?
Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MB
пресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB;
па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производ
За Реалниот Капацитет На
4 GB = приближно 3.Компатибилен со USB 1. Зошто ние го продаде скапо, други продавачи продажната цена е многу евтини?
Ние секогаш го продаде вистинска големина на USB флеш драјвови, не ги измами купувачите, одржување на висок квалитет, и служат за глобалната купувачи.

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Стил:
Животно,Lanyard
Тип На Производ:
Нормално
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Civetman
Материјал:
Силикони
производ тежина:
20g
Времето на пазарот:
Мај-13
Број На Модел На:
usb флеш диск
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Енкрипција:
No
Стил:
еднорог
is_customized:
Yes
Производи Статус:
Акции
Тип На Производ:
Мултифункционален
Капацитет:
4GB,8GB,16GB,32GB,64GB,128GB
Капацитет:
реалниот Капацитет на
Гаранција:
една година гаранција
Функција:
pendrive
function1:
usb стик
function2:
USB Флеш
R

Производи во категоријата