.

.

10PCS/Пакет Електрични Пневматски Вентил Мелница Вентил Првенство Гума Морон Победи Автомобил Поправка Вентил Мелење Алатка

10PCS/Пакет Електрични Пневматски Вентил Мелница Вентил Првенство Гума Морон Победи Автомобил Поправка

DEN 307.00
DEN 307.20
-0 %
Достапност

-8.00 /торба
10 PCS/Пакет Електрични Пневматски Вентил Мелница Вентил Првенство Гума Морон Победи Автомобил Поправка Вентил Мелење Алатка
10 PCS/торба
материјал : Висок quanlity гума
димензии : дијаметар 25мм,31mm,35mm

Боја Име:
25мм, 31mm, 35mm
Главен Материјал:
Реплика Кристално
Бренд Име:
OBRK
Објектот Тежина:
0.4
R

Производи во категоријата