.

.

2017 Топла Момчиња Девојка Училиште Кеси Маскирна Децата Ортопедски Ранец Мода Нови Mochila Infantil Bolsas Основно 1-5 Чанта

2017 Топла Момчиња Девојка Училиште Кеси Маскирна Децата Ортопедски Ранец Мода Нови Mochila Infantil

DEN 1342.00
DEN 1578.24
-15 %
Достапност

ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И 5 ЅВЕЗДИ, АКО СТЕ ЗАДОВОЛНИ СО НАШАТА ОБЈЕКТИ И УСЛУГИ. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нов или да го вратите за целосна наплата. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.) во полето за коментари во текот на исходот. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта. Вие сте одговорни за никакви дополнителни трошоци, како што давачки, давачки, ДДВ, или тарифи за примање на овој тип на производи во вашата земја. На вреднување Прво, ние ќе се обидеме потрудиме за услуги на клиентите. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот на производи и Назад.(Купувачот е одговорен за поштарина) Сепак, испорака такси нема да бидат вратени, ако сте само не satified со предмети, не се неисправни на патот или квалитетот проблем.

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Шаблон Тип:
Маскирна
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Висина:
40cm
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
14cm
Главен Материјал:
Oxford
Објектот Должина:
30cm
Број На Модел На:
патна торба
Материјал Состав:
Водоотпорен најлон
Објектот Тежина:
0.58kg
Пол:
Момчиња
Пол:
Унисекс
R

Производи во категоријата