.

.

Мажите и жените се види луксузен бренд година љубители дрвени Часовници за жени Дами Кварц Види жените зглоб види relogio feminino

Мажите и жените се види луксузен бренд година љубители дрвени Часовници за жени Дами Кварц Види

DEN 1179.00
DEN 1387.20
-15 %
Достапност


Добрата Вест ИЗВЕСТУВАЊЕ!!! Поради зафатен шопинг сезона, Пост испорака можеби побавно од вообичаеното.се надевам дека клиентите можат да ја разберат. Цел Износ повеќе од US$ 180,
Пратката ќе бидат испратени до вас од страна на DHL, без никакви дополнителни трошоци.превозот време само 3-5 дена нормално. 100% Оригинални Луксузен Бренд Uwood Чиста Дрвени Види! Добра Вест!!! Поради шопинг сезона, Пост испорака е побавно од вообичаеното. Со цел да ви даде најдобри шопинг искуство, И бидете сигурни дека вашиот стоката стигнат до вас сигурно и брзо. Цел Износ повеќе од US$ 150, Пратката ќе биде брод од DHL, без никакви дополнителни трошоци.
Преку DHL, 5-7 дена може да се пристигнаа повеќето земји.

Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
W3033
Dial Дијаметар:
43mm
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бренд Име:
SMAEL
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
23mm
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Случај Материјал:
Дрвени
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
25cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
9mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
љубителите'
R

Производи во категоријата