.

.

Flg вклучување Ѕид Монтирани Антички Месинг Бранеа Злато Позлатен Када Тапа Со Рака Бања Туш Када, Туш Чешми Torneiras HS038

Flg вклучување Ѕид Монтирани Антички Месинг Бранеа Злато Позлатен Када Тапа Со Рака Бања Туш Када, Туш

DEN 3542.00
DEN 5904.00
-40 %
Достапност


Flg вклучување Ѕид Монтирани Антички Месинг Бранеа Злато Позлатен Када Тапа
Со Рака Бања Туш Када, Туш Чешми Torneiras HS038
Функција-Се Справи Со Еден Ѕид Монтирани Када Тапа Функција -Ѕид Заврши-Злато Заврши Туш Рака -Две Функција За Заштеда На Вода Туш Инсталација Дупка -Две Дупки Вентил Тип -Керамички Вентил Тапа Тело Материјал -Месинг
Ви благодарам многу за да ја посетите нашата продавница Надеж да расте со вас заедно и да биде win-win партнери

Број На Модел На:
HS038
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Flg вклучување
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
Тип:
Фиксна Rotatable Тип
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
бронза
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Злато Позлатен
Тип:
када тапа со рака туш
Површински Третман:
Златна заврши
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
HS038
Површина По Завршувањето:
Злато Позлатен
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бања & Туш Тапа Тип:
Во Ѕидот B & S Чешми
Is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата