.

.

Бања Црно Масло Протри Бронза Ѕид Монтирани Clawfoot Када Додатен Тапа Handshower Двоен Крст се Справува atf705

Бања Црно Масло Протри Бронза Ѕид Монтирани Clawfoot Када Додатен Тапа Handshower Двоен Крст се Справува

DEN 4180.00
DEN 6239.52
-33 %
Достапност


Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Превозот И Ракувањето Со :
(Брод на светот).
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.

Тип:
Бања & Туш Чешми,Када Додатен Тапа Handshower
Број На Модел На:
atf705
Големина:
131-200mm
Изложени B & S Тапа Функција:
Без Лизгачот На Лентата За
Површински Третман:
Поцрнети
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
бронза
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени B & S Чешми
Стил:
Класичен
R

Производи во категоријата