.

.

Брзо Ослободување Плоча L / L Стапка за Fuji Fujifilm X-Т1 XT1 Вертикална Пука Брзо Ослободување Плоча Рака Зафат Носителот

Брзо Ослободување Плоча L / L Стапка за Fuji Fujifilm X-Т1 XT1 Вертикална Пука Брзо Ослободување Плоча

DEN 1439.52
Достапност

100% Сосема НОВ!! Висок Квалитет!!!
Карактеристики :
Направени од авијација алуминиум, ЦПУ прецизност обработка, површината оксидација третман, со нерѓосувачки челик завртка, шупливи-out дизајн, тежината е само за 120g;
Специјално дизајниран за Fuji X-Т1, наменска, сплит-body дизајн, може да се расклопуваат лесно и може да се користи вертикално; не влијае на батеријата капак отворање и податочни кабли се изведат отворање, и не влијае на екранот виткање и "отворање" на дното и од страна се задржани 1/4" завртка дупки за функцијата екстензии;
Со 39mm КАКО стандарден интерфејс.
големина : 14 x 3.8 х 7 cm (L x W x H)
Компатибилен со
РПС / ARCA-ШВАЈЦАРСКИ / КИРК / Wimberley / MARKINS / SUNWAYFOTO / kangrinpoche / BENRO / SIRUI топката главата на КАКО стандардни интерфејси, и компатибилен со i Shoot Е-5840 QJ/Е-6440 JZ, Е-QJ58/Е-JZ64.
Пакетот Вклучува :
1 x L-облик Вертикална Пука Брзо Ослободување Плоча Е-X-Т1 Посебно за Fuji X-Т1
2 x отворање на комплет

Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Бренд Име:
FOTGA
Број На Модел На:
LB - XT1
R

Производи во категоријата