.

.

Мини Топката Главата 1/4 Mount за Камерата Tripod за SB800 SB900 580EX II vidicon Флеш Мини Камера Tripod Максимално Оптоварување од 2,5 кг

Мини Топката Главата 1/4 Mount за Камерата Tripod за SB800 SB900 580EX II vidicon Флеш Мини Камера Tripod

DEN 235.20
Достапност


Карактеристики :
Оваа топката главата е добро дизајнирани, изработени од алуминиумска легура, силни и издржливи.
Може да издржи на тешки товари, заклучување цврсто, и да се движат непречено.
Вграден-во топката главата ви овозможува да ја прилагодите и поставите неговата триење погодно и да се направи тоа се ротира за 360 степени по желба.
Тоа е 1/4" завртка тема на врвот, која може да се поврзе со dslr фото апарати, блиц светлина, флеш активирањето, и др.
Тоа е 1/4" завртка дупка на дното, која може да се качи на камерата tripod или monopod.
Тоа има многу голема примена вредност во фотографија, може да ги исполни вашите различни снимки барања.
Спецификации :
Материјал : Алуминиум легура
Боја : Црна
Завртка Планината : 1/4"
Максимално Оптоварување : 2.5 kg
Објектот Големина на : 4.3 * 2.9 * 5.5 cm / 1.7 * 1.1 * 2.2 во (L * W * H)
Објектот Тежина : 74g / 2.6 оз
Пакет Листата :
1 * Мини Топката Главата
7572130422078142 Повеќе одлични производи US $ 62.00
/парче US $ 120.00
/парче US $ 328.61
/парче US $ 623.75
/парче US $ 159.00
/парче US $ 798.00
/парче US $ 93.75
/парче US $ 411.25
/парче US $ 550.00
/парче US $ 124.21
/парче US $ 348.70
/парче US $ 238.00
/парче US $ 256.00
/парче US $ 75.80
/парче US $ 420.00
/парче US $ 69.90
/парче US $ 481.00
/парче US $ 93.50
/парче

Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Бренд Име:
METRIX
Број На Модел На:
Q29
R

Производи во категоријата