.

.

Нов оглас топла продажба на Пролет и Есен Дише спортски чевли женски трчање 1206

Нов оглас топла продажба на Пролет и Есен Дише спортски чевли женски трчање 1206

DEN 807.00
DEN 1391.52
-42 %
Достапност


Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Жените
Бренд Име:
Nuyork
Технологија:
dmx
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Функција:
стабилност
Применливи место:
Хард Суд
Insole Материјал:
ЕВА
Горната Висина:
Медиум намали
Функција:
Дише
спортски тип:
Начин на живот
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
1206
За Растојание:
Сса 10 километри
R

Производи во категоријата