.

.

ONEMIX Светлина На Градот Есен&Зима Мажите Трчање Дише Поврзана Мрежа Спортски Чевли Зголемување на Висината Патики Џогирање

ONEMIX Светлина На Градот Есен&Зима Мажите Трчање Дише Поврзана Мрежа Спортски Чевли Зголемување на Висината

DEN 2601.00
DEN 6192.00
-58 %
Достапност


БЕЛЕШКИ : за Да ги избегнете високите сопствен доход, Сите чевли ќе биде предаден, без "кутија за чевли";

1.Како Да Поставите Цел
Изберете производДодадете во количкатаМесто целЦена на вредноста(ако necesary)ИнсталиранПлаќање верификација
2. 24 Часа Брза Испорака
Ние гарантираме за да брод во рок од 24 часа по исплата потврда (освен Одмор).Ако таму е секоја неочекувана ситуација (на пример, ако цел
не може да брод o ut во рок од 48 часа), ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро
3. Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации како wel l.Тоа е многу важно за нашиот развој на бизнисот;
Ве молиме не го отвори спорот или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас. Ние сме искрени продавачот, ние ќе ви послужи додека вашето задоволство.

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Датум На Издавање:
Fall2015
Горниот Материјал:
Mesh
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
1198
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
onemix
Функција:
стабилност
Insole Материјал:
Гума
Функција:
Дише,Масажа
За Растојание:
Маратон(>40km)
Горната Висина:
Висок
спортски тип:
Начин на живот
Затворање Тип:
Чипка-Up
Ниво На Пракса:
Напредни
Outsole Материјал:
Гума
Применливи место:
Отворено Тревник
боја:
црна/сива/red/жолта
спортски тип:
начин на живот,светлина работи
Функција:
Автоматиката
Функција:
Дише
R

Производи во категоријата