.

.

Нов оглас топла продажба Лето дише спортски чевли Мажите трчање HY-A18

Нов оглас топла продажба Лето дише спортски чевли Мажите трчање HY-A18

DEN 1030.00
DEN 1775.52
-42 %
Достапност


Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Бренд Име:
Nuyork
Технологија:
dmx
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Summer2017
Ниво На Пракса:
Професионални
Функција:
стабилност
Применливи место:
Хард Суд
Insole Материјал:
ЕВА
Горната Висина:
Медиум намали
Функција:
Дише
спортски тип:
Начин на живот
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
HY-A18
Outsole Материјал:
Гума
За Растојание:
Сса 10 километри
Горниот Материјал:
Синтетички
R

Производи во категоријата