.

.

торба повторно 031117 нова жешка човек чанта машки гроздобер големи tote топ-се справува со торба

торба повторно 031117 нова жешка човек чанта машки гроздобер големи tote топ-се справува со торба

DEN 715.20
Достапност

торба повторно 031117 нова жешка човек чанта машки гроздобер големи tote топ-се справува со торба

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Тешко
Пол:
Мажи
Стил:
Гроздобер
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Број На Модел На:
031117
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Големина:
38*29*6cm
R

Производи во категоријата