.

.

BAKEAT 4 инчни Алуминиумски Легури Круг Торта Печење Мувла Отстранлив Дното Мус Торта Алатки

BAKEAT 4 инчни Алуминиумски Легури Круг Торта Печење Мувла Отстранлив Дното Мус Торта Алатки

DEN 256.32
Достапност


Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
8833
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
bakest
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Сребро.
Пакет:
100pcs/картон
Надворешниот Големина:
102mm
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
94mm
Висина:
96mm
Тежина:
57g/еез
is_customized:
Yes
Картон Големина:
31.5*24.5*25cm
R

Производи во категоријата