.

.

Голем шеќер чипка мат Фондан торта чипка мувла декорација за свадба торта DIY јадење шеќер чипка алатки

Голем шеќер чипка мат Фондан торта чипка мувла декорација за свадба торта DIY јадење шеќер чипка алатки

DEN 959.52
Достапност

Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место. Се надеваме дека би можеле да имаат пријатен занимава секое време!
Се враќа :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2. Јас ќе дадам се од себе за да го реши вашиот проблем што е можно побрзо.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Други земји : 30-55 работни дена.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.25 cm
MHC080 40*12*0.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож
* Лесен за употреба и чиста.
♥ Јас ќе најдете повеќе и повеќе убави калапи за да споделите тука ♥
.
Повратни информации :
Јас навистина го цениме вашата позитивни повратни информации ако се satisfed со моите предмети.
* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку
* Обновливи, не-стап
* packgae се вклучени : 1 компјутер од мувла
Превозот :
Вашата цел ќ се испрати во рамките на 2-5 работни дена преку регистрирани Кина, воздухот е-mail или YW глобален стандард mail.

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB
Број На Модел На:
MHC
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
lanhaidun
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
R

Производи во категоријата