.

.

3D Капки во облик на Дијамант Накит Силикони Фондан Мувла Чоколадна Торта Декорирање за Печење Шеќер Мувла MF263

3D Капки во облик на Дијамант Накит Силикони Фондан Мувла Чоколадна Торта Декорирање за Печење Шеќер

DEN 113.00
DEN 119.04
-5 %
Достапност

Објектот Спецификација : Материјал : Силикон Шарени : Испрати по Случаен избор Големина : 7.1 cm x 7.1 cm x1.0 cm /2.79 " x2.79 " x0.39 " Тежина : 38g Работна Температура : -60 на +240° C Пакет се Вклучени : 1 x Капки во облик на Дијамант Силиконски Калап

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Број На Модел На:
MF263
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Anivia
Материјал:
Силикони
Торта Алатки Тип:
Габи,
R

Производи во категоријата